ERC grant proposal writing workshop

On

The office of excellence of the Polish Academy of Sciences is organizing an ERC proposal writing workshop. The workshop will be in English. The workshop is free but prior registration is necessary. The details will be found below (in Polish). There is a link for English Information in the description

____________________________________________________________

Szanowni Państwo,

 

serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w warsztatach „Wniosek ERC krok po kroku” organizowanych przez Biuro ds. Doskonałości Naukowej PAN.

 

Warsztaty adresowane są do osób, które zamierzają złożyć wniosek do jednego z konkursów Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych.

 

Tematem warsztatów będzie przygotowanie wniosku do konkursu ERC. W trakcie spotkania poruszone zostaną m.in. następujące zagadnienia:

 

  • Jak skonstruować projekt spełniający wymogi ERC?
  • Jak sformułować opis projektu w sposób odpowiadający strukturze wniosku?
  • Jak zaprezentować własne dokonania naukowe.
  • Jak skalkulować wiarygodny i wykonalny budżet w projekcie ERC?

 

Warsztaty obejmą część teoretyczną, a także szereg ćwiczeń, mających na celu zastosowanie nabytej wiedzy w praktyce. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak rejestracja jest obowiązkowa. 

 

Pierwsze z serii warsztatów planowanych w 2020 r. odbędą się 13 lutego 2020 (czwartek) w godzinach 9:30 – 15:30 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Chęć udziału w szkoleniu można zgłaszać poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego: https://forms.gle/oZAGNbrRu4hMf4sJA.

 

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 3 lutego 2020 (poniedziałek) do godziny 13:00. Informacja o przyjęciu na warsztaty zostanie wysłana do uczestników najpóźniej na tydzień przed warsztatami.

 

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie informacji o warsztatach wszystkim potencjalnie zainteresowanym kandydatom.

 

Szczegóły i pytania: doskonalosc@pan.pl lub +48 22 182 60 80.

 

Więcej informacji dotyczących serii warsztatów znajda Państwo na następujących stronach: https://informacje.pan.pl/index.php/informacje/materialy-dla-prasy/2867-warsztaty-erc-krok-po-kroku-rusza-rejestracja (PL) i https://institution.pan.pl/index.php/428-registration-for-the-series-of-step-by-step-erc-workshop-has-just-begun (ENG)